Halo, halo – tu Londyn!

Halo, halo – tu Londyn!
Poniedziałkowym popołudniem wyruszyliśmy w naszą niezwykłą londyńską przygodę. 
Halo, halo – tu Londyn! Po długiej podróży autokarem i promem wczoraj ruszyliśmy na podbój miasta.
Było pięknie, zachwycająco i naprawdę intensywnie.
Londyn przywitał nas słońcem i prawdziwie wakacyjnym upałem –
35 stopni w cieniu dało się we znaki każdemu z nas.
Chwile zmęczenia szybko jednak znikały, gdy tylko rozglądaliśmy się wokół
i chłonęliśmy atmosferę tego wyjątkowego miejsca.
Choć nogi odmawiają już posłuszeństwa, humory dopisują, a wspomnienia tworzą się same.
Dziś przed nami kolejny dzień pełen emocji, odkrywania i londyńskich zachwytów.
A na naszej trasie czeka już prawdziwa ikona miasta – Big Ben! Londynie, nadchodzimy!
NA GÓRĘ