Dzień Dziecka !!!
Szanowny Panie Wójcie Mariusz Rybczyński - Wójt Gminy Koło,
serdecznie dziękujemy za pamięć o nas w Dniu Dziecka oraz za wspaniałe upominki. Sprawiły nam one wiele radości i były dla nas bardzo miłą niespodzianką.
Cieszymy się, że w tym wyjątkowym dniu pomyślał Pan o nas. Dzięki takim gestom czujemy się ważni i docenieni. Otrzymane prezenty wywołały na naszych twarzach wiele uśmiechów i sprawiły, że tegoroczny Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowy.
Dziękujemy za życzliwość, dobre serce i troskę o najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
Z wdzięcznością i najlepszymi pozdrowieniami
Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Powierciu
